O nas

Firma SAPT na rynku wydawniczym istnieje od ponad 30 lat. Jako producent kalendarzy szczególną uwagę przywiązujemy do jakości wykonywania naszych kalendarzy oraz usług. Staramy się jak najlepiej spełniać Państwa oczekiwania, dlatego też oferujemy Państwu profesjonalnie wykonywane kalendarze. Warszawa to miasto, w którym znajduje się siedziba naszej firmy, jednak zlecenia realizujemy na terenie całego kraju.

Nasza oferta kierowana jest zarówno do agencji reklamowych, jak i Klien- tów indywidualnych oraz biznesowych. Każdy z naszych kontrahentów traktowany jest indywidualnie, każdemu zapewniamy profesjonalną i kompleksową obsługę dobierając rozwiązania do potrzeb Klienta. Jesteśmy otwarci na realizację zleceń nietypowych wg projektu Klienta.

Specjalizujemy się w produkcji wysokonakładowej jak również wykonujemy kalendarze reklamowe, kalendarze książkowe, kalendarze kieszonkowe, kalendarze biurowe, kalendarze trójdzielne w niskich nakładach. Nasze wieloletnie doświadczenie gwarantuje Państwu najwyższej jakości kalendarze o ciekawej stylistyce, modnej szacie graficznej i różnych wzorach, a dzięki własnej introligatorni zapewniamy krótkie terminy realizacji przy zachowaniu atrakcyjnych cen. 

W szczególny sposób traktujemy stałych Klientów, agencje reklamowe oraz firmy związane z branżą, którym zapewniamy dogodne warunki współpracy i atrakcyjne rabaty. Dzięki swoim walorom estetycznym i funkcjonalności produkowane przez nas kalendarze reklamowe będą kreować i utrwalać wizerunek Państwa firmy, stanowiąc ekskluzywny upominek i niebanalną wizytówkę.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą kolekcją kalendarzy, którą przygotowaliśmy w oparciu o wieloletnie doświadczenie uwzględniając sugestie naszych klientów. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby nasze kalendarze spełniały Państwa oczekiwania. Gwarantujemy najwyższej jakości kalendarze o bardzo ciekawej stylistyce, przejrzystej szacie graficznej oraz nowoczesnym wzornictwie. Wychodząc naprzeciw wymaganiom Klientów wykonujemy usługi dodatkowe uszlachetniające kalendarze m.in. tłoczenie, grawerowanie (personalizacja), oprawa indywidualna, tasiemki z firmowym logo, wklejki, wyklejki, nadruki reklamowe, zaokrąglanie narożników, oprawa w spiralę itp. Proponujemy również usługę druku cyfrowego na nowoczesnych maszynach. Drukujemy wszelkiego rodzaju prace od wizytówek, ulotek do obszernych folderów reklamowych. Na Państwa życzenie realizujemy indywidualne projekty graficzne.
Szybkość, jakość, precyzja i niezawodność to atuty naszej firmy gwarantujące udaną współpracę i Państwa zadowolenie.

 

Nowości

Zapraszamy do obejrzenia produktów godnych polecenia 

Zobacz naszą najnowszą ofertę